BBS Bike

Jedyna taka firma w Polsce BBS Bike, która tworzy z pasji Rowery specjalistyczne, w tym także dla osób z niepełnosprawnościami. Za każdym pomysłem i działaniem zawsze stoi człowiek, a jest nim  Sebastian Majewski. Jesteśmy dumni, że poznajemy takich ludzi jak On. Osoby z pasją, miłośników sportu ale przede wszystkim ludzi dobrego serca z ideą pomagania drugiemu człowiekowi. Jako Zarząd Fundacji Promocji i Rozwoju Sportu PROLAND-SPORT podpisaliśmy porozumienie o współpracy i pomocy osobom z niepełnosprawnościami, które marzą o przełamywaniu własnych barier i podróżowaniu podczas wspólnej jazdy na rowerze.

Jeśli znasz w swoim otoczeniu osoby, które by chciały posiadać taki niezwykły pojazd do wspólnego podróżowania to z całego serca i z pełną odpowiedzialnością polecamy Pana Sebastiana Majewskiego
i jego firmę BBS Bike.

Każdy pojazd jest wykonywany indywidualnie do potrzeb osoby z niepełnosprawnościami. Firma i jej konstruktorzy potrafią tak dopracować pojazd, by był nie tylko bezpieczny i komfortowy ale przede wszystkim użyteczny.

make me 2023_riksza medi_prezentacja

Są już pierwsze rodziny, tak jak Pani Iwona i jej syn Sebastian dla których trafił wyjątkowy Rower Riksza. Jak to określają producenci „jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy wnieść odrobinę radości w życie naszych nowo poznanych przyjaciół”. Zawsze z ogromną ekscytacją czekamy na informacje o tym, czy nasza Riksza spełniła swoją rolę. Jednak kiedy otrzymujemy zdjęcia z wycieczek i widzimy uśmiechnięte twarze pojawia się ogrom wdzięczności i satysfakcji z wykonanej pracy ????.
BO PASJA RODZI PROFESJONALIZM

Tłumaczenie »