Wsparcie

Dzięki, że tu jesteś.

Skoro już tu jesteś to znaczy, że przejmujesz się losem innych, ale jeszcze nie zawsze wiesz, kogo chcesz wspierać i jak to zrobić. Mamy doświadczenie i chętnie podejmie z Tobą współpracę. Możesz pomagać na różne sposoby: np. wspierając nasze wydarzenia jako partner, kupując wodę i soki, zabezpieczając technicznie wydarzenie sportowe lub kulturalne, opłacając wyżywienie uczestników, kupując ubrania sportowe i wyposażenie. Dzieciom, młodzieży czy osobom dorosłym w tym z niepełnosprawnościami możesz pomóc w rozwijaniu ich zainteresowań i spełniają ich marzenia. Napisz do nas a ustalimy razem jakie działania możemy podjąć. Dołącz do naszego grona!
PRZEKAŻ 1,5 % PODATKU

Każda złotówka jest dla nas ważna i na pewno się nie zmarnuje. My przeznaczamy każdą otrzymaną złotówkę na promowanie dzieci i młodzieży oraz osoby niepełnosprawne poprzez aktywność sportową. Przyznajemy stypendia naukowe oraz promujemy sport oraz osiągnięcia edukacyjne i sportowe.
Wpisz proszę do swojego zeznania podatkowego KRS 0000 215 720 oraz cel PROLAND SPORT DZIECIOM

 

WAŻNE!

Od podstawy opodatkowania można odliczyć darowizny w kwocie nie wyższej niż 6% (dla osób fizycznych) 10% (dla osób prawnych) uzyskanego dochodu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi darowizn dostępnymi w poradniku NGO.

 

 

Tłumaczenie »