Konrad KUZKA

Konrad Kuzka urodzony w 2007 roku w Kielcach mieszkający w miejscowości Bodzentyn.  Utalentowany młody piłkarz dla którego sport jest wszystkim, ceni sobie ponad wszystko szacunek, kulturę i dyscyplinę. Obecnie uczeń 1 klasy w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Krakowie. Swoja karierę zaczynał w Klubie Sportowym „Łysica Bodzentyn” , którego trenerem był Jarosław Szczurek, gdzie trenował i rozwijał swoją pasje piłkarską przez okres 4 lat. Swoim zachowaniem, umiejętnościami piłkarskimi jako obrońca został zauważony przez Kielecki Klub Sportowy i transferem w roku 2020 trafił do drużyny „KKP Korona Kielce”. którego trenerem głównym był Łukasz Gągorowski oraz Jerzy Marzec. „To był przeskok” jak sam mówi w systemie i technice trenowania w KKP Korona Kielce. W ciągu dwóch lat swojego rozwoju wspólnie z drużyną zdobył 2 razy Mistrzostwo Województwa Świętokrzyskiego w U15 a także został kilkakrotnie wyróżniony otrzymując tytuł najlepszego zawodnika. W 2022 roku w związku z rozpoczęciem nauki w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Krakowie został transferem przeniesiony do bardzo prężnie rozwijającego się Klubu Piłkarskiego w Krakowie „Wieczysta Kraków” gdzie gra w pierwszym składzie drużyny na pozycji środkowego obrońcy. Jego obecnym trenerami są Filip Fryc i Marcin Fudali.

By rozwój sportu mógł być kontynuowany potrzebne jest wsparcie finansowe. Ciężka praca doprowadziła Go do spełnienia marzeń. Ale to dopiero początek. Ten młody człowiek to przyszłość polskiej Piłki warto zapamiętać jego imię.

Jeśli w swoich działaniach chciałabyś lub chciałbyś zostać sponsorem, partnerem tego młodo piłkarza skontaktuj się z naszą fundację a ustalimy szczegóły współpracy.

Jeśli możesz to przekazać 1,5% SWOJEGO PODATKU – KRS 0000 215 720    w tytule wpisz: PROLAND SPORT DLA KONRADA

WPŁATA SYMBOLICZNA – 50zł – kliknij      WPŁATA MOTYWACYJNA – 100zł – kliknij

WPŁATA SPONSORSKA – 500zł – kliknij      WPŁATA BIZNESOWA – 1 000zł – kliknij

Tłumaczenie »