Maks STOPA

 

Maksymilian jest 14-letnim tenisistą. Swoją przygodę z tym sportem rozpoczął jako 4-latek, kiedy to na korty zabrał go tata. Z każdym rokiem godzin spędzanych na treningach przybywało a serce do tego sportu rosło. Maks z powodzeniem łączy naukę w szkole z codziennymi (kilkugodzinnymi) treningami oraz częstymi wyjazdami na turnieje ogólnopolskie i międzynarodowe. Jego marzeniem jest znalezienie się na listach światowego rankingu ATP. Godziny spędzane na korcie zaczynają procentować coraz lepszą grą oraz w postaci zdobywanych medali na turniejach ogólnopolskich. W 2023 roku Maks zdobył 3 Medale mistrzostw Polski do lat 14 i zakończył sezon na wysokim 7. miejscu w Polsce. Od stycznia Maks rywalizuje w kategorii kadetów do lat 16 i osiąga bardzo dobre rezultaty w turniejach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. W 2024 Maks zajął 2 miejsce w deblu oraz 3. w singlu na międzynarodowym turnieju Tennis Europe U16 w Albanii, Następnie zajął 3 miejsce w międzynarodowym turnieju TE U 16 w Szczecinie. Maks jest również aktualnym mistrzem Małopolski do lat 16 oraz zwycięzcą turnieju o rangi super serii PZT do lat 16 w Krakowie.  Dobre wyniki doprowadziły Maksa do 7 miejsca w rankingu PZT U16 oraz 26 w europejskim rankingu TE U16 Race w maju.

Intensywne treningi oraz podróże wymagają jednak coraz większych środków finansowych. Jeśli chciałabyś lub chciałbyś zostać sponsorem, partnerem tego młodego tenisisty, skontaktuj się z naszą fundację a ustalimy szczegóły współpracy. Kontakt Arkadiusz Nowak tel. 601440331

Jeśli możesz przekazać 1,5% SWOJEGO PODATKU – KRS 0000 215 720, to w tytule wpisz: PROLAND SPORT DLA MAKSA

Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc w realizacji marzeń Maksymiliana. Jeśli chciałbyś zostać partnerem biznesowym zawodnika skontaktuj się z nami.

 

 

WPŁATA SYMBOLICZNA – 50zł – kliknij      WPŁATA MOTYWACYJNA – 100zł – kliknij

WPŁATA SPONSORSKA – 500zł – kliknij      WPŁATA BIZNESOWA – 1 000zł – kliknij

PARTNERZY

Tłumaczenie »