Emilia HEICHEL

Emilia Heichel – jest reprezentantką Kadry Narodowej Seniorek w gimnastyce artystycznej. Sportu pięknego, efektownego ale zarazem bardzo trudnego i wymagającego. W 2022 roku zdobyłam tytuł wicemistrzyni Polski w wieloboju a także czterokrotny tytuł mistrzyni Polski w poszczególnych kategoriach. Wielokrotnie reprezentowałam nasz kraj na międzynarodowych zawodach , Pucharach Świata a także Mistrzostwach Europy w 2022 roku w Izraelu. Ten sukces prowadzi mnie do rywalizacji o kwalifikacje na Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Świata w 2023 roku. Na co dzień trenuję w krakowskim klubie SGA Kraków pod kierunkiem trenerki Pani Katarzyny Strychalskiej. Moim marzeniem jest perfekcyjne przygotowanie się do wszystkich etapów eliminacyjnych, poprzez udział w zgrupowaniach a także treningach z najlepszymi zawodniczkami na świecie. Pierwszy etap eliminacji to Puchar Polski , który odbędzie się w Warszawie 24-26.02.2023 roku, następnie Puchar Świata w Greckim Faliro 15- 19.03.2023. Mój klub będzie organizatorem Mistrzostw Polski Seniorek w Gimnastyce Artystycznej, które tym razem odbędą się w ostatni weekend marca w Krakowie . Przede mną również udział w zawodach o Puchar Świata w Sofii, Międzynarodowy Turniej w Thiais we Francji, Puchar Świata w Baku. Co roku reprezentuję Polskę na wysokiej rangi międzynarodowych zawodach Gdynia Stars. Początek maja to intensywne treningi i przygotowania do Mistrzostw Europy w Azerbejdżanie. Takie przygotowania obejmują zarówno sferę fizyczną jak i umysłową, to praca z trenerami, fizjoterapeutą i psychologiem abym w pełni formy mogła stanąć do wyzwań na najwyższym szczeblu.

Jeśli w swoich działaniach chciałabyś lub chciałbyś zostać sponsorem, partnerem tej młodej przyszłej Mistrzyni Świata  skontaktuj się z naszą fundację a ustalimy szczegóły współpracy.
Jeśli możesz to przekazać 1,5% SWOJEGO PODATKU – KRS 0000 215 720    w tytule wpisz: PROLAND SPORT DLA EMILII

WPŁATA SYMBOLICZNA – 50zł – kliknij      WPŁATA MOTYWACYJNA – 100zł – kliknij

WPŁATA SPONSORSKA – 500zł – kliknij      WPŁATA BIZNESOWA – 1 000zł – kliknij

 

 

filmy które warto zobaczyć

Piszą o niej cytat: Wielki sukces młodej krakowianki. „To staje się krakowską specjalnością”  warto to przeczytać – czytaj

Olbrzymi sukces krakowskich gimnastyczek. Drużyna krakowskiego klubu SGA Kraków zdobyła wicemistrzostwo Polski seniorek, a Emilia Heichel okazała się najlepszą seniorką 2022. Gimnastyka artystyczna staje się krakowską specjalnością.

Ambasadorka naszej Fundacji Emilia Heichel uplasowała się w czołówce Puchary Świata w Mediolanie podczas finału układu ze wstążką! Polska solistka po raz pierwszy w tym sezonie zakwalifikowała się do finału Pucharu Świata. W pokonanym polu zostawiła mistrzynię świata Sofię Raffaeli oraz medalistkę MŚ Stilianę Nikołową! Polska gimnastyczka zdobyła ważną pozycję w światowej czołówce. Bardzo dobre wyniki zwiększają szansę na udział w paryskich Igrzyskach Olimpijskich.
Gratulujemy świetnych rezultatów Emilii. Emilia była gościem specjalnym podczas półkolonii integracyjnych z PROLAND-SPORT, dla dzieci z niepełnosprawnościami gdzie zaprezentowała swoje umiejętności oraz podzieliła się z swoją pasją do uprawiania sportu.
Tłumaczenie »