Półkolonie

4 – 8.01.2021 rok Turnus I – ZAPISY

11 – 15.01.2021 rok  Turnus II – ZAKOŃCZONE – BRAK MIEJSC

PÓŁKOLONIE  INTEGRACYJNO – SPORTOWE DLA DZIECI KLAS I – IV

Fundacja Promocji i Rozwoju Sportu PROLAND-SPORT we współpracy z Gminą Miejską Kraków oraz Zespołem Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2 w Krakowie serdecznie zapraszają na Półkolonie integracyjno – sportowe, których celem jest wspieranie aktywności integracyjnej dzieci poprzez sport, ruch, edukację i jednocześnie odciążenie rodziców dzieci z różnego rodzaju niepełnosprawnościami.

Forma wypoczynku przewidziana jest wyłącznie dla dzieci I-IV szkół podstawowych, szkół integracyjnych, ośrodków szkolno-wychowawczych i szkół specjalnych, które mają możliwość  przebywać (bez udziału rodzica/opiekuna prawnego/faktycznego) pod opieką zapewnioną przez Organizatorów  i brać udział w zajęciach. W półkoloniach będzie mogła uczestniczyć maksymalnie grupa do 48 osób (4 grupy po 12 osób)  w każdym z 2 turnusów-   (łącznie 96 osób w dwóch turnusach) z czego przewiduje się, że część dzieci to grupa z niepełnospawnościami. Każdego dnia będą prowadzone zajęcia o charakterze sportowym pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej i trenerskiej. Udział dzieci dozwolony jest tylko w jednym turnusie. Półkolonie odbędą w dwóch terminach:

Pierwszy turnus:  4 – 8.01.2021r. w godzinach 8:00 – 16:00. (poniedziałek – piątek) z wyłączeniem dnia 6 stycznia, który jest dniem ustawowo wolnym od pracy;
Drugi turnus: 11 – 15.01.2021r. w godzinach 8:00 – 16:00. (poniedziałek – piątek);

Zajęcia odbywać się będą na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2 w Krakowie w ścisłym reżimie sanitarnym dotyczącym bezpieczeństwa związanego z COVID 19.

Udział dzieci w półkoloniach integracyjno – sportowych jest BEZPŁATNY. W ramach półkolonii zapewnione będą 2 (dwa) posiłki drugie śniadanie i obiad dla wszystkich uczestników.
Zapisy będą przyjmowane do dnia  28 grudnia 2020r. do godziny 16.00 lub do wyczerpania wolnych miejsc pod numerem telefonu 601 440 331, mailowo prolandsport@gmail.com lub za pośrednictwem formularza dostępnego na funpage’u Fundacji PROLAND-SPORT.

W przypadku pozytywnej weryfikacji formularza zgłoszeniowego Organizator prześle na podany adres mailowy regulamin i kartę półkolonii, którą należy odesłać w przeciągu 48 godzin, co jest potwierdzeniem udziału dziecka w wybranym turnusie półkolonii i jednocześnie zaakceptowaniem warunków regulaminu wypoczynku.

Tłumaczenie »